"Każde dziecko wykaże niezwykłe zdolności do nauki, jeżeli podczas ćwiczeń zastosuje się właściwe, indywidualne podejście."

LANGUAGE SCHOOL „KIDSLAB”

Specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego tylko małych grup, dlatego dobrze znamy naszych uczniów
i ich rodziców, pozostając z nimi w ścisłym kontakcie,
co stanowi o naszym sukcesie.

Przez wiele lat działalności, KIDSLAB nie było reklamowane w żadnym medium, a jednak zyskaliśmy uznanie uczniów i rodziców za profesjonalizm, kreatywność, a w szczególności za indywidualne podejście do każdego ucznia.
Nowi uczniowie trafiają do nas głównie z polecenia rodziny i znajomych.

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA:

• INDYWIDUALNE I GRUPOWE

• Z DOŚWIADCZONYMI LEKTORAMI, METODYKAMI NAUCZANIA DZIECI I MŁODZIEŻY METODĄ KOMUNIKATYWNĄ

• W MAŁYM, DOBRZE WYPOSAŻONYM, PRZYTULNYM LABORATORIUM JĘZYKOWYM, W KTÓRYM KAŻDY CZUJE SIĘ BEZPIECZNIE

• PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU GIMNAZJALNEGO

• DLA DZIECI I MŁODZIEŻY Z DZIELNICY "OSOWA" PROPONUJEMY REGULARNE ZAJĘCIA BEZPOŚREDNIO PRZED I PO ZAJĘCIACH SZKOLNYCH

„Zbliża się godzina ósma rano. Tysiące mieszkańców Osowy w pośpiechu zostawiają dzieci pod bramą Szkoły Podstawowej nr 81. Większość dzieci wiele godzin spędzi w świetlicy zarówno w godzinach porannych, jak i po zajęciach szkolnych. To właśnie wtedy dzieci powinny uczyć się języków obcych. Poranne godziny to najlepszy czas, kiedy umysł dziecka jest najbardziej chłonny.”

• DLA DZIECI Z INNYCH DZIELNIC ZAPEWNIAMY LEKCJE W DOGODNYCH GODZINACH, PO WCZEŚNIEJSZYCH USTALENIACH Z RODZICAMI

Nie nastawiamy się na masowe nauczanie bezimiennych grup uczniów.

Misją właścicielki szkoły KIDSLAB, absolwentki filologii angielskiej, jest stworzenie elitarnej szkoły z duszą - małej, ciepłej i profesjonalnej, w której każdy czuje się bezpiecznie, dzięki czemu w sposób bezstresowy robi szybkie postępy.

Najważniejszy cel to efektywne nauczanie, wspaniały kontakt z uczniem i regularna informacja zwrotna do i od rodzica.

Zajęcia odbywają się w komfortowej sali wykładowej wyposażonej w pomoce naukowe takie jak TV, DVD i komputery. Technologia informacyjna jest wspaniałym narzędziem tylko w rękach doświadczonego lektora – narzędziem wykorzystywanym doraźnie w maksymalnie 10% zajęć. Jednak te 10% może stanowić świetny bodziec do dalszej nauki języka.

"Dobry nauczyciel potrafi wyczarować wspaniałą lekcję przy minimalnym wykorzystaniu techniki, czerpiąc wiedzę z doświadczenia i kreatywności.”

Napisali o nas w      logo unas osowa